Projekt i wykonanie: M. Papuga

XI 2011 (Listopad)

Aż się wierzyć nie chce, że tak szybko minęło półtora roku!  To już ostatni miesiąc działań w naszym projekcie. Chyba dlatego, że ostatni – był tak intensywny.Czytaj więcej: XI 2011 (Listopad)

 

Czytaj więcej: XI 2011 (Listopad)

X 2011(październik)

Na początku października w ramach warsztatów '' Założenie i prowadzenie firmy " spotkaliśmy się z panią Barbara Cieślą, która jest studentką matematyki na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz współwłaścicielką firmy o profilu edukacyjnym "Sigma i Pi". Nasza starsza koleżanka opowiedziała nam, jak starała się o dotację na założenie firmy, jakie były jej pierwsze kroki w tej dziedzinie.Czytaj więcej: X 2011(październik)

Czytaj więcej: X 2011(październik)

IX 2011(wrzesień)

 

We wrześniu nasza firma prowadziła dalsze prace nad albumem „ Brzozowa w starej fotografii ” , który wreszcie ukazał się w wersji  elektronicznej i pierwsze opracowane zbiory pochodzące od mieszkańców Brzozowej można oglądać na stronie internetowej Brzozowej .Czytaj więcej: IX 2011(wrzesień)

 

Czytaj więcej: IX 2011(wrzesień)

VIII 2011(Sierpień)

Sierpień był miesiącem bardzo pracowitym dla naszych udziałowców. 9 sierpnia na comiesięcznym obowiązkowym  spotkaniu w ramach warsztatów  z cyklu ,, Założenie i prowadzenie firmy "udaliśmy się do winnicy pana Mariusza Chryka,  który opowiedział nam o historii winiarstwa, swojej działalności w tym zakresie. Nasze dziennikarki przeprowadziły długi wywiad z hodowcą wina, fotografowie zaś sporządzili dokumentację zdjęciową spotkania.

Czytaj więcej: VIII 2011(Sierpień)

VII 2011 (Lipiec)

 

Czytaj więcej: VII 2011 (Lipiec)

Lipiec kojarzy się wszystkim z wakacjami, odpoczynkiem, urlopem… Ale bynajmniej nie dotyczy to naszej firmy. Oczywiście, niektórzy z nas wyjechali na dłuższe lub krótsze wakacyjne wojaże, ale ci, co pozostali w Brzozowej, intensywnie pracowali.

Czytaj więcej: VII 2011 (Lipiec)

VI 2011 (Czerwiec)

4 czerwca na comiesięcznym spotkaniu obowiązkowym przeprowadziliśmy warsztaty „Jak założyć i prowadzić firmę”, w czasie których uczyliśmy się jakCzytaj więcej: VI 2011 (Czerwiec) promować i reklamować  firmę na zewnątrz.

5 czerwca czynnie braliśmy udział w uroczystości 100-lecia budynku Szkoły Podstawowej w Brzozowej, poprzez obsługę fotograficzną (Dominik), jak i kelnerską imprezy. Jedna z naszych koleżanek, Asia  była konferansjerką, a Albert i Radek przedstawili  scenkę kabaretową. Oprócz tego uczestnicy projektu na zmianę promowali  nasz projekt w namiocie wystawowym, rozdając  kolejny numer  projektowej gazetki „Brzozowa S.A.” i zakładki reklamowej. Wszyscy byli mile zaskoczeni, widząc nas w koszulkach  z logo naszej firmy.

Czytaj więcej: VI 2011 (Czerwiec)