Projekt i wykonanie: M. Papuga

Wywiad z naszym Koordynatorem

Na stronie programu Równać Szanse ukazał się wywiad z koordynatorem naszego projektu, p. Zbigniewem Gotfrydem. Zapraszamy do lektury:

Zobacz stronę

Relacja z III spotkania projektów w Brzozowej – 18.06.2011 r.

W miłej i przyjaznej atmosferze spędziliśmy sobotnie  popołudnie i wieczór na  III  już spotkaniu projektów z: Sadku- Kostrzy, Ropicy Polskiej oraz Brzozowej.Czytaj więcej: Relacja z III spotkania projektów w Brzozowej – 18.06.2011 r. By wypaść jak najlepiej  przed  uczestnikami innych projektów, przygotowywaliśmy się dosyć długo. I udało się ! Było świetnie! Każdy z przyjezdnych pozostawił cząstkę siebie w Brzozowej. Pomogły temu nowe przyjaźnie, znajomości, a przede wszystkim prezentacje dokonań uczestników od ostatniego spotkania, które miało miejsce w Sadku- Kostrzy w czasie ferii zimowych.

Czytaj więcej: Relacja z III spotkania projektów w Brzozowej – 18.06.2011 r.

Półmetkowe spotkanie z rodzicami

Dnia 12 lutego 2011 roku o godz. 18.00 odbyło się spotkanie udziałowców firmy Brzozowa S.A (czyli uczestników projektu pod taką samą nazwą) z rodzicami Towarzyszyli nam nasi koordynatorzy Krystyna i Zbigniew Gotfryd, a gośćmi specjalnymi byli ks. Stanisław Wojtas i dyrektor SP w Brzozowej pan Bolesław Buratowski.

Czytaj więcej: Półmetkowe spotkanie z rodzicami

Spotkanie trzech projektów z Małopolski w Sadku – Kostrzy (26.02.2011 r.)

Dnia 26.02.2011r. o godzinie 12:30 wszyscy stawiliśmy się na zbiórce przed Domem Ludowym w Brzozowej, jednak w drogę wyruszyliśmy o 13:00 z powodu naszych kolegów „maruderów”, którzy troszkę się spóźnili. Na miejsce dotarliśmy po półtoragodzinnej jeździe autobusem, podczas której było bardzo wesoło - rozmawialiśmy na różne tematy i śmialiśmy się.

Czytaj więcej: Spotkanie trzech projektów z Małopolski w Sadku – Kostrzy (26.02.2011 r.)

Podkategorie